Sort by

Jared has logged 14 entries for films during June 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Zodiac

Zodiac

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
La La Land

La La Land

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Apocalypse Now

Apocalypse Now

1979
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Mulholland Drive

Mulholland Drive

2001
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Da 5 Bloods

Da 5 Bloods

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Lost in Translation

Lost in Translation

2003
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Reservoir Dogs

Reservoir Dogs

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Stalker

Stalker

1979
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Blindspotting

Blindspotting

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Boogie Nights

Boogie Nights

1997
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
04
Happy Together

Happy Together

1997
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
WALL·E

WALL·E

2008
×
★★★★½
Read the review Edit this entry