Sort by
  • Aquaman and the Lost Kingdom

    ½

  • Troll

    ★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Strange World

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★★★

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★½

  • Wendell & Wild

    ★½

  • See How They Run

    ★★

  • Pinocchio

  • Pearl

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Clerks III

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • One Piece Film Red

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Vengeance

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★

  • Mobile Suit Gundam: Cucuruz Doan's Island

    ★★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Elvis

    ½

  • Jurassic World Dominion

    ½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Jackass 4.5

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Morbius

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • The Bad Guys

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Dog

    ★★½

  • Jackass Forever

  • Fresh

    ★★½

  • The House

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • The King's Man

    ★★

  • Alec Baldwin: Unscripted

    ½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Red Notice

  • Noah’s Shark

    ½

  • Eternals

  • Encanto

    ½

  • New York Ninja

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★½

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • Dear Evan Hansen

    ½

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★★

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • King Richard

  • C'mon C'mon

    ★★★★

  • Cyrano

    ½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • Fena: Pirate Princess

    ★½