Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
23
She's All That

She's All That

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
It's Complicated

It's Complicated

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
SPF-18

SPF-18

2017
×
Read the review Edit this entry  
06
Doctor Strange in the Multiverse of Madness

Doctor Strange in the Multiverse of Madness

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Everything Everywhere All at Once

Everything Everywhere All at Once

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Shortbus

Shortbus

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Morbius

Morbius

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Lost City

The Lost City

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Say Yes

Say Yes

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
17
The 24th Day

The 24th Day

2004
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Batman

The Batman

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Uncharted

Uncharted

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Death on the Nile

Death on the Nile

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
West Side Story

West Side Story

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
West Side Story

West Side Story

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
House of Gucci

House of Gucci

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Eternals

Eternals

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Dune

Dune

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
He's All That

He's All That

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
08
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Two Night Stand

Two Night Stand

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Tenet

Tenet

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry