• Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • He's All That

    ★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Moxie

  • To All the Boys: Always and Forever

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

  • WandaVision

  • Happiest Season

  • The Broken Hearts Gallery

  • Tenet

    ★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

  • Palm Springs

  • Little Women

  • Knives Out

  • Marriage Story

  • Midsommar

  • Toy Story 4

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Avengers: Endgame

  • Shazam!

  • Us

  • Booksmart

  • Captain Marvel

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Ralph Breaks the Internet

  • Her Smell

  • To All the Boys I've Loved Before

  • Avengers: Infinity War

  • Black Panther

  • Thor: Ragnarok

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

  • Lady Bird

  • Spider-Man: Homecoming

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

  • Baby Driver

  • Get Out

  • Call Me by Your Name

  • The Edge of Seventeen

  • La La Land

  • Finding Dory

  • Mother's Day

  • Captain America: Civil War

  • Deadpool

  • How to Be Single

  • Ant-Man

  • Teen Beach 2

  • Sleeping with Other People

  • Inside Out

  • Avengers: Age of Ultron

  • The Longest Ride

  • The DUFF

  • Kingsman: The Secret Service

  • Two Night Stand

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy

  • 22 Jump Street

  • Captain America: The Winter Soldier

  • The Grand Budapest Hotel

  • Whiplash

  • The Wolf of Wall Street

  • We're the Millers

  • Snowpiercer

  • The To Do List

  • Monsters University

  • The Great Gatsby

  • The Way Way Back