• Fear Street: 1994

    ★★★

  • Werewolves Within

    ★★★★

  • The Power

    ★★★★

  • Horror in the High Desert

    ★★★★

  • Jakob's Wife

    ★★★½

  • Stay Out of the Attic

    ★★★

  • Shook

    ★★★

  • Cryptozoo

    ★★★★

  • Censor

    ★★★★½

  • Videovore

    ★★★½

  • Wet Willy

    ★★★

  • The Hoarding

    ★★★

  • Nocturne

    ★★★½

  • Spontaneous

    ★★★★

  • Caveat

    ★★★½

  • The Call

    ★★★½

  • Rent-A-Pal

    ★★★★

  • Eyes of Eidolon

    ★★★½

  • Slaxx

    ★★★★

  • Dead Mall

    ★★★

  • Host

    ★★★½

  • Useless Humans

    ★★★★

  • You Should Have Left

    ★★½

  • The Rental

    ★★★★

  • The Bone Box

    ★★½

  • The Candy Witch

    ★★★

  • Body Cam

    ★★★

  • Anything for Jackson

    ★★★★

  • Carrion

    ★★

  • Italy Possessed: A Brief History of Exorcist Rip-Offs

    ★★★½

  • ClownDoll

    ★½

  • M.O.M. Mothers of Monsters

    ★★½

  • Murder Death Koreatown

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • The Jack in the Box

    ★★

  • Becoming

    ★★

  • Gretel & Hansel

    ★★★½

  • Possessor

    ★★★

  • Miss Juneteenth

    ★★★

  • The Turning

    ★★

  • Into

    ★★★

  • Underwater

    ★★★½

  • The Grudge

    ★★

  • Automation

    ★★★½

  • VIPCO: The Untold Story

  • Twisted Tale: The Unmaking of Spookies

  • Zombie with a Shotgun

  • Vert

    ★★★

  • Scarecrow's Revenge

  • Lake of Death

    ★★★½

  • Apartment 407

    ★★★

  • The Mortuary Collection

    ★★★★

  • VFW

    ★★★★

  • The Beach House

    ★★★½

  • Candy Corn

    ★★½

  • Saint Maud

    ★★★½

  • A Serial Killer's Guide to Life

    ★★½

  • Haunt

    ★★★½

  • Aquaslash

    ★★★½

  • Nicole

    ★★½

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Crawl

    ★★★★

  • Verotika

  • A Doll For Edgar

    ★★★½

  • Ma

    ★★★½

  • The Making of Double Impact

  • Dogs Don't Wear Pants

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • First Love

    ★★★½

  • Play or Die

    ★★½

  • Brightburn

    ★★★½

  • The Intruder

    ★★