Sort by
  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • The Weeknd: Live at SoFi Stadium

  • Kaguya-sama: Love Is War -The First Kiss That Never Ends-

    ★★★★★

  • Babylon

    ★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Last Week

  • Blonde

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★½

  • White Noise

    ★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Alex's War

    ★★★★

  • One Piece Film Red

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★★★

  • X

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Pokémon: The Arceus Chronicles

    ★★

  • Fresh

    ★½

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★½

  • Cry Macho

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • Shane Gillis: Live in Austin

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★★

  • Malignant

    ★★½

  • Brand New Cherry Flavor

    ★½

  • My Hero Academia: World Heroes' Mission

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Old

    ★★★★

  • Pig

    ★★

  • Belle

    ★★½

  • In Front of Your Face

    ★★½

  • Red Rocket

    ★½

  • Titane

    ★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Bergman Island

    ★★★

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • Val

    ★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • We Need to Do Something

    ½

  • Bo Burnham: Inside

    ½

  • F9

    ★★★½

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★★

  • Wheel of Fortune and Fantasy

    ★★★★★

  • The Scary of Sixty-First

    ★★★