Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • In the Stars

    ★★★

  • Screecher's Reach

    ★★★½

  • Sith

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • BEEF

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the Macabre

    ★★★

  • Me contro Te: Il film - Missione giungla

    ★★★½

  • Copenhagen Cowboy

    ★★

  • Kaleidoscope

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★½

  • Suzume

    ★★★½

  • Zootopia+

    ★★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Sonic Frontiers Prologue: Divergence

    ★★★½

  • The Murmuring

    ★★

  • The Viewing

    ★★½

  • Dreams in the Witch House

    ★★★

  • Pickman's Model

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • The Outside

    ★★★½

  • The Autopsy

    ★★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • The Watcher

    ★★

  • Black Adam

    ★★★

  • The Eminence in Shadow

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★½

  • Cyberpunk: Edgerunners

    ★★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Drifting Home

    ★★★

  • Blonde

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Athena

    ★★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★

  • White Noise

    ★★½

  • The Patient

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Groot's Pursuit

    ★★★★

  • Groot Takes a Bath

    ★★★½

  • The Little Guy

    ★★★★

  • Groot's First Steps

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★★★

  • One Piece Film Red

    ★★

  • Magnum Opus

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • My Stepmom's Daughter Is My Ex

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Lycoris Recoil

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Spiderhead

    ★★★½