Jakub has logged 24 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Fish Tank

Fish Tank

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Dumbo

Dumbo

1941
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
Tower

Tower

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Three Colors: Red

Three Colors: Red

1994
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Three Colors: White

Three Colors: White

1994
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Three Colors: Blue

Three Colors: Blue

1993
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Café Society

Café Society

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
A Foreign Affair

A Foreign Affair

1948
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Us

Us

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Doctor Strange

Doctor Strange

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
20
Star Trek Beyond

Star Trek Beyond

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
American Honey

American Honey

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Julieta

Julieta

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Upgrade

Upgrade

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Under the Silver Lake

Under the Silver Lake

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Winter's Bone

Winter's Bone

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Martian

The Martian

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Embrace of the Serpent

Embrace of the Serpent

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Bicycle Thieves

Bicycle Thieves

1948
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Fighting with My Family

Fighting with My Family

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Virgin Spring

The Virgin Spring

1960
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Inferno

Inferno

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
You Were Never Really Here

You Were Never Really Here

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry