• The Green Knight

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Old

    ★★½

  • All About My Mother

    ★★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • Loki

    ★★★★

  • 8 Mile

    ★★★½

  • Werewolves Within

    ★★★★

  • Memories of Murder

    ★★★★½

  • Kronk's New Groove

    ★★

  • All That Jazz

    ★★★★½

  • Persona

    ★★★★½

  • The Age of Innocence

    ★★★★

  • Secrets & Lies

    ★★★★½