Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Secret Invasion

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Depp V Heard

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – I Am Your Mother

  • Star Wars: Visions – In the Stars

  • Star Wars: Visions – Journey to the Dark Head

  • Star Wars: Visions – Screecher's Reach

  • Star Wars: Visions – Sith

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • You People

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Rhinegold

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Star Wars: Tales of the Jedi

    ★★★★

  • The Redeem Team

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Andor: A Disney+ Day Special Look

    ★★★★½

  • Obi-Wan Kenobi: A Jedi's Return

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Empire of Light

    ★★★★

  • The Lord of the Rings: The Rings of Power Global Fan Screening

    ★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★

  • Groot's Pursuit

  • Groot Takes a Bath

  • The Little Guy

  • Groot's First Steps

  • Prey

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Magnum Opus

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

  • Love, Death & Robots: Jibaro

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • 365 Days: This Day

    ½

  • Bear Witness

    ★★½

  • Polar Bear

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★½

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★½

  • Morbius

    ★★

  • Ambulance

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The Hand of God: Through the Eyes of Sorrentino

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★½

  • 14 Peaks: Nothing Is Impossible

    ★★★

  • Under the Helmet: The Legacy of Boba Fett