Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
15
Morbius

Morbius

2022
×
Read the review Edit this entry  
10
The Bubble

The Bubble

2022
×
Read the review Edit this entry  
06
The Lost City

The Lost City

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
X

X

2022
×
Read the review Edit this entry  
19
Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

2022
×
Read the review Edit this entry  
19
The Northman

The Northman

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Against the Ice

Against the Ice

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
The Adam Project

The Adam Project

2022
×
Read the review Edit this entry  
11
Black Crab

Black Crab

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Nitram

Nitram

2021
×
Read the review Edit this entry  
13
The Requin

The Requin

2022
×
Read the review Edit this entry  
05
The Batman

The Batman

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Death on the Nile

Death on the Nile

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Moonfall

Moonfall

2022
×
Read the review Edit this entry  
21
Clean

Clean

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Texas Chainsaw Massacre

Texas Chainsaw Massacre

2022
×
Read the review Edit this entry  
18
Uncharted

Uncharted

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Rooney

Rooney

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Jackass Forever

Jackass Forever

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Scream

Scream

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Hotel Transylvania: Transformania

Hotel Transylvania: Transformania

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Being James Bond

Being James Bond

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Munich: The Edge of War

Munich: The Edge of War

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
The 355

The 355

2022
×
Read the review Edit this entry  
02
Nightmare Alley

Nightmare Alley

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Last Man Standing

Last Man Standing

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Pig

Pig

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Heart of Champions

Heart of Champions

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
The King's Man

The King's Man

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Don't Look Up

Don't Look Up

2021
×
Read the review Edit this entry  
29
West Side Story

West Side Story

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Matrix Resurrections

The Matrix Resurrections

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Annette

Annette

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Raya and the Last Dragon

Raya and the Last Dragon

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Being the Ricardos

Being the Ricardos

2021
×
Read the review Edit this entry  
23
Last Train to Christmas

Last Train to Christmas

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Eyes of Tammy Faye

The Eyes of Tammy Faye

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Licorice Pizza

Licorice Pizza

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Flag Day

Flag Day

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Unforgivable

The Unforgivable

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Becoming Cousteau

Becoming Cousteau

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Encanto

Encanto

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
House of Gucci

House of Gucci

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Zeros and Ones

Zeros and Ones

2021
×
Read the review Edit this entry  
06
Resident Evil: Welcome to Raccoon City

Resident Evil: Welcome to Raccoon City

2021
×
Read the review Edit this entry  
06
JFK Revisited: Through the Looking Glass

JFK Revisited: Through the Looking Glass

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Antlers

Antlers

2021
×
Read the review Edit this entry  
01
Bruised

Bruised

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
tick, tick...BOOM!

tick, tick...BOOM!

2021
×
★★
Read the review Edit this entry