Caitlin has logged 28 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
The Prom

The Prom

2020
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
28
What a Girl Wants

What a Girl Wants

2003
×
★★½
Edit this entry  
27
Good Boys

Good Boys

2019
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
27
Aladdin

Aladdin

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Leap Year

Leap Year

2010
×
★★★½
Edit this entry  
26
The Other Woman

The Other Woman

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Life As We Know It

Life As We Know It

2010
×
★★★★
Edit this entry  
25
The Devil Wears Prada

The Devil Wears Prada

2006
×
★★★★
Edit this entry  
22
Scoob!

Scoob!

2020
×
★½
Edit this entry  
22
Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
I Care a Lot

I Care a Lot

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Rocketman

Rocketman

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
21
Hamilton

Hamilton

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
20
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
★★★★★
Edit this entry  
20
Wild Rose

Wild Rose

2018
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
20
Blithe Spirit

Blithe Spirit

2020
×
★★
Edit this entry  
19
Bridget Jones's Baby

Bridget Jones's Baby

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
14
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
My Mum Tracy Beaker

My Mum Tracy Beaker

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Valentine's Day

Valentine's Day

2010
×
★★★
Edit this entry  
13
To All the Boys: Always and Forever

To All the Boys: Always and Forever

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
To All the Boys: P.S. I Still Love You

To All the Boys: P.S. I Still Love You

2020
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
13
To All the Boys I've Loved Before

To All the Boys I've Loved Before

2018
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
12
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
07
Popstar: Never Stop Never Stopping

Popstar: Never Stop Never Stopping

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Confessions of a Teenage Drama Queen

Confessions of a Teenage Drama Queen

2004
×
★★★
Edit this entry  
06
Me Before You

Me Before You

2016
×
★★★
Edit this entry  
05
Sunshine on Leith

Sunshine on Leith

2013
×
★★★★★
Edit this entry