JakeBaker has logged 16 entries for films during June 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Thunder Road

Thunder Road

2018
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
27
Anima

Anima

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Nine Inch Nails: Broken

Nine Inch Nails: Broken

1993
×
Edit this entry  
26
The Virgin Suicides

The Virgin Suicides

1999
×
★★★★
Edit this entry  
24
Once Upon a Time in Norway

Once Upon a Time in Norway

2007
×
★★★
Edit this entry  
24
Child's Play

Child's Play

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Until the Light Takes Us

Until the Light Takes Us

2008
×
★★★½
Edit this entry  
21
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Henry: Portrait of a Serial Killer

Henry: Portrait of a Serial Killer

1986
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Hagazussa

Hagazussa

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
I Saw the Devil

I Saw the Devil

2010
×
★★★★½
Edit this entry  
09
Gozu

Gozu

2003
×
★★★½
Edit this entry  
07
Godzilla: King of the Monsters

Godzilla: King of the Monsters

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
07
Cannibal Ferox

Cannibal Ferox

1981
×
★★½
Edit this entry  
07
Dark Phoenix

Dark Phoenix

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Rocketman

Rocketman

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry