Sort by
  • Godzilla x Kong: The New Empire

  • The Color Purple

  • Aquaman and the Lost Kingdom

  • Leave the World Behind

  • Napoleon

    ★★★½

  • Next Goal Wins

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Blue Beetle

  • Meg 2: The Trench

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

  • The Flash

    ★★★★½

  • Shooting Stars

    ★★★

  • Bama Rush

    ★★

  • Fast X

  • Crater

    ★★½

  • Book Club: The Next Chapter

    ★½

  • White Men Can't Jump

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • The Mother

    ★½

  • Big George Foreman

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Robots

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★½

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • Quasi

  • Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always

    ★½

  • The Covenant

    ★★★★

  • Ghosted

    ★½

  • Sweetwater

    ★½

  • American Manhunt: The Boston Marathon Bombing

    ★★★★

  • Mafia Mamma

    ★½

  • Chupa

    ★½

  • BEEF

    ★★★½

  • Paint

    ★★

  • Lewis Capaldi: How I'm Feeling Now

    ★★★★

  • Pretty Baby: Brooke Shields

    ★★★★

  • Renfield

    ★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Clock

    ★½

  • On a Wing and a Prayer

    ½

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • Air

    ★★★★½

  • Americana

    ★★½

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Swarm

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★½

  • Tetris

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Hypnotic

  • Miley Cyrus – Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)

    ★★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Chang Can Dunk

    ★★

  • A Good Person

    ★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • History of the World, Part II

    ★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★

  • 65

    ★★

  • Champions

    ★★★

  • We Have a Ghost

    ★½

  • Jesus Revolution

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Inside

    ★★★

  • BlackBerry

    ★★★★½

  • Your Place or Mine

    ★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Sharper

    ★★★

  • 80 for Brady

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Somebody I Used to Know

    ★★★