Sort by
  • Fast X

    ★★★½

  • Duty After School

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Sacred 2

    ★★★

  • Suzume

    ★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Big Mouth

    ★★★½

  • One Piece Film Red

    ★★★

  • Cemara's Family 2

    ★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Yowis Ben 3

    ★★★

  • Taisho Otome Fairy Tale

    ★★★★½

  • Barbie: Big City, Big Dreams

    ★★★

  • Police University

    ★★★½

  • Old

    ★★½

  • Emergency Declaration

    ★★★

  • Fatherhood

    ★★★★

  • Far from the Tree

    ★★★½

  • Awake

    ★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Higehiro: After Being Rejected, I Shaved and Took in a High School Runaway

    ★★★½

  • Miraculous World: Shanghai – The Legend of Ladydragon

    ★★★

  • Barbie & Chelsea: The Lost Birthday

    ★★½

  • A Week Away

    ★★

  • Yes Day

    ★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Chaos Walking

    ★★½

  • Tom & Jerry

    ★★★

  • CODA

    ★★★

  • Horimiya

    ★★½

  • Tarung Sarung

    ★★★

  • The Prom

    ½

  • Stand by Me Doraemon 2

    ★★★½

  • Josee, the Tiger and the Fish

    ★★★½

  • Story of Kale: When Someone's in Love

  • Once Upon a Snowman

    ★★★½

  • All My Life

    ★★★

  • Let's Eat

    ★★★½

  • Six Minutes to Midnight

    ★★★★

  • TONIKAWA: Over the Moon for You

    ★★★½

  • Miraculous World: New York, United HeroeZ

    ★★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★★½

  • Love Me, Love Me Not

    ★★½

  • Whipped

    ★½

  • Barbie: Princess Adventure

    ★★

  • All Together Now

    ★★★

  • Crazy Awesome Teachers

    ★★★

  • Swimming for Gold

    ★★

  • Work It

    ★★

  • Upside-Down Magic

  • Peninsula

    ★★★

  • Feel the Beat

    ★★★½

  • A Whisker Away

    ★★★½

  • Scoob!

    ★★½

  • The Half of It

    ★½

  • SING

    ★★★

  • The Hunt

    ★★★½

  • Stargirl

    ★★★

  • Milea

  • Cerita Cintaku Stand Up Specials

    ★★★★

  • One Day We'll Talk About Today

    ★★★½

  • Habibie & Ainun 3

    ★★★

  • Cats

    ½

  • Little Women

    ★★★

  • A Christmas Prince: The Royal Baby

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★½

  • Let It Snow

    ★★½