Sort by
  • Freddy

    ½

  • Monica, O My Darling

    ★★★★

  • On the Line

    ★★½

  • The Viewing

    ★★★

  • The Autopsy

    ★★½

  • Graveyard Rats

    ★½

  • Lot 36

    ★★

  • Matriarch

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★½

  • Grimcutty

  • The Estate

    ★½

  • Significant Other

    ★★★½

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★

  • Nocebo

    ★★★★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Chup

  • Dhokha: Round D Corner

    ½

  • Smile

    ★★★½

  • The Enforcer

    ★★

  • Meet Cute

    ★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • Amsterdam

  • V/H/S/99

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★½

  • My Policeman

    ★★½

  • The Menu

    ★★★

  • See How They Run

    ★★½

  • The Chalk Line

    ★★

  • End of the Road

    ★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Bros

    ★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★

  • Athena

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★★★

  • The Invitation

    ★★

  • I Came By

    ★★

  • The Immaculate Room

    ½

  • Tiny Cinema

    ★★★★

  • Laal Singh Chaddha

    ★★★½

  • Day Shift

    ★★

  • Darlings

    ★★½

  • Satan's Slaves 2: Communion

    ★★★½

  • Wedding Season

    ★★½

  • Prey

    ★★★★½

  • Ek Villain Returns

    ½

  • Not Okay

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★

  • They/Them

    ★½

  • House of Darkness

    ★½

  • Glorious

    ★★½

  • Indian Predator: The Butcher Of Delhi

    ★★½

  • Nope

    ★★★★★

  • American Carnage

    ★½

  • The Gray Man

    ★½

  • Bullet Train

    ★★★★★

  • Last the Night

    ★½

  • JugJugg Jeeyo

  • The Man from Toronto

    ★½

  • Forensic

    ★½

  • Dobaaraa

    ★½

  • The Princess

    ★★★

  • The Witch: Part 2. The Other One

    ★★½

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★½

  • Don't Make Me Go

    ★★