Sort by
  • Check the Store Next Door 2

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • The Redeem Team

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • Stealing Raden Saleh

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • Satan's Slaves 2: Communion

    ★★★½

  • One Piece Film Red

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • KKN di Desa Penari

    ★★

  • Morbius

    ★½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Teka-Teki Tika

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fatherhood

    ★★★★½

  • Loki

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Things Heard & Seen

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Hubie Halloween

    ½

  • Enola Holmes

    ★★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • The New Mutants

    ★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • The Last Dance

    ★★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★

  • Onward

    ★★★

  • Fantasy Island

    ★½

  • Palm Springs

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Bad Boys for Life

    ★★

  • Imperfect

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • Frozen II

    ★★★★

  • Playing with Fire

  • Impetigore

    ★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • In the Tall Grass

    ★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★★