Sort by
  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Albert Brooks: Defending My Life

    ★★★

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★

  • Dark Harvest

    ★★★½

  • The Exorcist: Believer

    ★★½

  • Saw X

    ★★★

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ★★

  • The Creator

    ★★★½

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • Dumb Money

    ★★½

  • The Killer

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★½

  • The Holdovers

    ★★★½

  • Ferrari

    ★★★★

  • The Equalizer 3

    ★★★

  • Strays

    ★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • May December

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • White Men Can't Jump

    ★★½

  • Dead Ringers

    ★★★★

  • Renfield

    ★★

  • Air

    ★★★½

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Hypnotic

    ★★½

  • It Lives Inside

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Eileen

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Fair Play

    ★★★½

  • You People

  • Plane

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • She Said

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Hellraiser

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★½

  • Kids vs. Aliens

    ★★

  • Smile

    ★★★½

  • Project Wolf Hunting

    ★★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★★

  • Sick

    ★★★½

  • The Blackening

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Copenhagen Cowboy

    ★★★★★

  • Bros

    ★★★½

  • Blonde

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★½

  • Women Talking

    ★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Clerks III

    ★½

  • Fall

    ★★½

  • Day Shift

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★½