Sort by
  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★½

  • Signs

    ★★★★½

  • The Lost City

    ★★

  • Greater

  • Little Giants

    ★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★

  • Space Chimps

    ½

  • The Man From Toronto

    ½

  • The Lobster

    ★★★★½

  • Wonder

    ★½

  • Ready Player One

    ★½

  • The Golden Compass

    ★½

  • Elvis

  • Shaun of the Dead

    ★★★★½

  • It's Not Just You, Murray!

    ★★★½

  • Chan Is Missing

    ★★★★½

  • Same Player Shoots Again

    ★★