Sort by
  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★★

  • My Big Fat Greek Wedding 3

    ★½

  • The Nun II

    ★★½

  • Don't Look Away

    ½

  • Zombie Town

  • The Good Mother

    ★★½

  • The Equalizer 3

    ★★

  • Slotherhouse

    ★★★★★

  • The Retirement Plan

  • Retribution

    ★★½

  • Strays

    ★★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • Gran Turismo

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★½

  • Cobweb

    ★½

  • Haunted Mansion

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Sound of Freedom

    ½

  • I'm a Virgo

    ★★★★

  • Secret Invasion

    ★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★½

  • The Lesson

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • The Machine

    ★★

  • About My Father

    ★½

  • Kandahar

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Fast X

    ★★

  • Fool's Paradise

    ★★

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Love Again

    ★½

  • White House Plumbers

    ★★★½

  • Love & Death

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ★★★

  • The Covenant

    ★★★½

  • Knights of the Zodiac

    ½

  • Mafia Mamma

    ★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • BEEF

    ★★★★½

  • Paint

    ★★½

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★½

  • Boston Strangler

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Swarm

    ★★★★

  • Spinning Gold

    ★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Hypnotic

    ½

  • Bottoms

    ★★★★

  • The Wrath of Becky

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • A Good Person

    ★★★½