Sort by
  • Dumb Money

    ★★★★

  • Chris Fleming: Hell

    ★★★★

  • Gran Turismo

    ★★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★

  • BS High

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Fast X

  • Book Club: The Next Chapter

  • Mafia Mamma

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★½

  • Air

    ★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Reality

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★½

  • 80 for Brady

    ★★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • Plane

    ★★½

  • This Place Rules

    ½

  • A Man Called Otto

    ★★½

  • Babylon

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★

  • Suzume

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Blood Relatives

    ★★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • Chevalier

    ★★★½

  • Sick

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★★

  • See How They Run

    ★★½

  • The Woman King

    ★★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

  • Bros

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • Love Life

    ★★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★½

  • Women Talking

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Mack & Rita

    ★★★½

  • Skinamarink

  • Bullet Train

    ★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★