Sort by
  • The Little Mermaid

    ★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Suzume

    ★★★★★

  • Halloween Ends

    ★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★

  • Prey

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Men

    ★★½

  • Jackass 4.5

    ★★½

  • X

    ★★★★

  • Soft & Quiet

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Jackass Forever

    ★★

  • Emily the Criminal

    ★★★½

  • God's Country

    ★★

  • Speak No Evil

    ★★★

  • Watcher

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • House of Gucci

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • The Humans

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★½

  • Belfast

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½

  • Candyman

    ★★

  • Superhost

    ★★★

  • Mad God

    ★★★

  • Lamb

    ★★★½

  • Till Death

    ★★½

  • See for Me

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • The Power

    ★★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Broadcast Signal Intrusion

    ★★★½

  • Gaia

    ★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★½

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★½

  • Coming Home in the Dark

    ★★★

  • Censor

    ★★½

  • The Sadness

    ★★★

  • Hunter Hunter

    ★★★

  • Concrete Plans

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★½

  • The Empty Man

    ★★

  • Psycho Goreman

    ★★

  • Run

    ★★★

  • Black Box

    ★★★

  • Bloodthirsty

    ★★

  • The Block Island Sound

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • Host

    ★★★½