Sort by
  • M3GAN

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Do Revenge

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • Pearl

    ★★½

  • White Noise

  • Barbarian

    ★★★★

  • A Brutal Pact: The Murder of Daniella Perez

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • X

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★

  • Cinderella

    ½

  • Candyman

    ★★★½

  • McCartney 3, 2, 1

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

  • OPAL

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★★★★½

  • Run

    ★★★½

  • American Murder: The Family Next Door

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Supernova

    ★★★★½

  • Enola Holmes

    ★★½

  • Another Round

    ★★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • If Anything Happens I Love You

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • The Woman Who Ran

    ★★½

  • Emma.

    ★★★★

  • The Social Dilemma

    ★★★½

  • Miss Americana

    ★★★★½

  • Frozen II

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • The Platform

    ★★★★

  • Descendants 3

    ★★★★½

  • The Lion King

    ★★

  • Child's Play

    ★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★★

  • Good Omens

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • Rocketman

    ★★★★½

  • Aladdin

  • Trixie Mattel: Moving Parts

    ★★★★

  • I Am Easy to Find

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Homecoming: A Film by Beyoncé

    ★★★★★

  • Booksmart

    ★★★★

  • Abe

    ★★½

  • Serenity

  • Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes

    ★★★★½

  • Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

    ★★★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★★½

  • Mary Poppins Returns

  • John & Yoko: Above Us Only Sky

    ★★★½