Sort by

JackBurton1234 has logged 19 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Rango

Rango

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Wagon Master

Wagon Master

1950
×
★★★★★
Edit this entry  
26
Rango

Rango

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
My Blueberry Nights

My Blueberry Nights

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Neon Genesis Evangelion: The End of Evangelion

Neon Genesis Evangelion: The End of Evangelion

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Cry Macho

Cry Macho

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Star Wars: Episode II – Attack of the Clones

Star Wars: Episode II – Attack of the Clones

2002
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
15
31

31

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Great Gatsby

The Great Gatsby

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Casino Royale

Casino Royale

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Wax, or The Discovery of Television Among the Bees

Wax, or The Discovery of Television Among the Bees

1991
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Resident Evil: The Final Chapter

Resident Evil: The Final Chapter

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
Read the review Edit this entry  
03
Malcolm & Marie

Malcolm & Marie

2021
×
Read the review Edit this entry  
01
Oxygen

Oxygen

2021
×
★★★
Edit this entry