Sort by
  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

  • Taylor Swift: The Eras Tour

  • Saw X

  • A Haunting in Venice

  • The Nun II

  • Priscilla

  • NYAD

  • Saltburn

  • The Holdovers

  • Haunted Mansion

  • Oppenheimer

  • Barbie

  • Insidious: The Red Door

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

  • No Hard Feelings

  • Meg 2: The Trench

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

  • Bama Rush

  • Anatomy of a Fall

  • Killers of the Flower Moon

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

  • Beau Is Afraid

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Joy Ride

  • Bottoms

  • Batman: The Doom That Came to Gotham

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

  • Cocaine Bear

  • Golda

  • Knock at the Cabin

  • Theater Camp

  • Infinity Pool

  • Pelosi in the House

  • Puss in Boots: The Last Wish

  • M3GAN

  • Only in Theaters

  • Falling for Christmas

  • Talk to Me

  • The Autopsy

  • Graveyard Rats

  • Lot 36

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

  • Do Revenge

  • Glass Onion

  • Blonde

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

  • The Wonder

  • TÁR

  • Barbarian

    ★★★

  • Not Okay

    ★★½

  • Nope

    ★★★

  • Autodeclarado

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Sick of Myself

  • Triangle of Sadness

  • Three Thousand Years of Longing

  • EO

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Constantine: The House of Mystery

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Crush

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Marry Me

    ★★★