Sort by
  • Thanksgiving

  • The Creator

  • The Last Voyage of the Demeter

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

  • Haunted Mansion

  • Oppenheimer

  • Barbie

  • Insidious: The Red Door

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

  • The Flash

  • Meg 2: The Trench

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

  • Killers of the Flower Moon

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

  • Beau Is Afraid

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Air

  • Evil Dead Rise

  • Shazam! Fury of the Gods

  • John Wick: Chapter 4

  • Scream VI

  • Creed III

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

  • Past Lives

  • Infinity Pool

  • Perfectly Lonely

  • Babylon

  • Puss in Boots: The Last Wish

  • Avatar: The Way of Water

  • Violent Night

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Talk to Me

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

  • Entergalactic

    ★★★

  • Werewolf by Night

  • Amsterdam

    ★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Menu

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★

  • Pearl

  • Bones and All

    ★★★★

  • Terrifier 2

  • Rise of the Teenage Mutant Ninja Turtles: The Movie

    ★★½

  • Prey

    ★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ½

  • Spiderhead

    ★★

  • Lightyear

    ★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Elvis

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Crimes of the Future

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★

  • Men

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Choose or Die

  • Metal Lords

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★