Sort by
  • Wonka

  • Reptile

    ★★★½

  • The Bikeriders

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • May December

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • In the Valley of the Moon

    ★★★★

  • Boston Strangler

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★★

  • Maybe I Do

    ★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Something from Tiffany's

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Rosaline

    ★★★½

  • 29 Hour Long Birthday

    ★★½

  • Luckiest Girl Alive

    ★★½

  • Rainbow

  • Do Revenge

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • See How They Run

    ★★★★½

  • Blonde

  • About Fate

    ★★½

  • The Whale

    ★★★

  • The Wonder

    ★½

  • Bones and All

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • The Invitation

    ★★½

  • Day Shift

    ★★

  • Not Okay

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Nostalgia

    ★★½

  • Decision to Leave

    ★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Moon Knight

    ★★

  • The Bubble

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • The Lost City

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Windfall

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Blacklight

    ½

  • Kimi

    ★★½

  • Death on the Nile

    ½

  • Pam & Tommy

    ★★★

  • Living

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★

  • The 355

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • The King's Man

    ★★★★

  • Don't Look Up

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★½

  • A Boy Called Christmas

    ★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Love Hard

    ★★★★