Sort by
  • Will and Ben versus Time

    ★★★★★

  • The Swan

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Poolman

    ★½

  • Next Goal Wins

    ★★★★

  • Knox Goes Away

    ★★

  • Hell of a Summer

  • Seven Veils

  • Sing Sing

    ★★★★

  • Mother, Couch

    ★★★½

  • One Life

    ★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★★½

  • American Fiction

    ★★★★

  • NAGA

    ★★★★

  • The Dead Don't Hurt

    ★★

  • Dumb Money

    ★★★★

  • Dicks: The Musical

    ★★★★½

  • Woman of the Hour

    ★★★

  • Finestkind

    ★★½

  • The Skates

  • Gonzo Girl

    ★★★★

  • North Star

    ★½

  • Hit Man

    ★★★★½

  • Aggro Dr1ft

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Wildcat

  • Daddio

    ★★★½

  • Fingernails

    ★★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Strays

    ★★★½

  • Gran Turismo

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Circus Maximus

  • Blue Beetle

    ½

  • Haunted Mansion

    ★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • I'm a Virgo

  • Secret Invasion

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★★½

  • Carl's Date

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

  • Elemental

    ★★★½

  • The Machine

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • Fár

  • Fast X

    ★★★½

  • Fool's Paradise

    ★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • BEEF

    ★★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★★

  • Laberint Sequences

  • Renfield

    ★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Air

    ★★★★