Sort by
  • Lisa Frankenstein

    ★★★★★

  • Night Swim

    ★★★★★

  • Fool Me Once

    ★★★★★

  • The Boys in the Boat

    ★★★½

  • Seen

    ★★★★

  • Good Evening

    ★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★★★

  • Leave the World Behind

    ★★★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★★★

  • The Book of Clarence

    ★★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★★★

  • The Nun II

    ★★★★½

  • Priscilla

    ★★★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★★½

  • Til Death Do Us Part

    ★★½

  • Cobweb

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★★★

  • The Boogeyman

    ★★★★★

  • Renfield

    ★★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★★

  • It Lives Inside

    ★★★½

  • The Wrath of Becky

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Run Rabbit Run

    ★★★½

  • Missing

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★★★

  • Violent Night

    ★★★★½

  • To Hell and Back

    ★★★

  • The Gawkers

    ★★★★★

  • Suicide Bid

    ★★★★½

  • Shredding

    ★★★½

  • The Friendship Game

    ★★★★

  • Jack And Jill: The Hills of Hell

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★★★

  • Prey for the Devil

    ★★★★

  • Out of Darkness

    ★★★★½

  • Significant Other

    ★★★★

  • Halloween Ends

    ★★★★½

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★½

  • Smile

    ★★★★★

  • Ozzy's Dungeon

    ★★★★½

  • V/H/S/99

    ★★★½

  • Sick

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★½

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Portrait of God

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★★★★

  • Shark Waters

    ★★½

  • Beast

    ★★★★

  • Fall

    ★★★★★

  • Prey

    ★★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★★★

  • Skinamarink

    ★★★★★

  • Return to Sender

    ★★★★★

  • The Reef: Stalked

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★★★

  • Tooth Fairy: Queen of Pain

    ★★★½

  • Somnum

    ★★★★