Sort by
  • Dune: Part Two

    ★★★★★

  • Wonka

    ★★½

  • Napoleon

    ★★★★

  • The Curse

    ★★★★½

  • The Iron Claw

    ★★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★★½

  • Leave the World Behind

    ★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★

  • Saw X

    ★★★½

  • Shane Gillis: Beautiful Dogs

    ★★★★

  • Priscilla

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★★

  • Poor Things

    ★★★★½

  • Ferrari

    ★★★★½

  • Telemarketers

    ★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • Paint

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Malum

    ★★

  • Air

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Making of The Last of Us

  • Bottoms

    ★★★½

  • Jared from Subway: Catching a Monster

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Theater Camp

    ★★★

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • This Place Rules

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Low Country: The Murdaugh Dynasty

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Monster High: The Movie

    ½

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Hellraiser

    ★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★½

  • Copenhagen Cowboy

  • Pinocchio

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Mike

    ★★★

  • South Park: The 25th Anniversary Concert