Sort by
  • Mother's Day

    ★★★½

  • Fast X

    ★★★½

  • The Mother

    ★★½

  • AKA

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Blood & Gold

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Infiesto

    ★★★

  • You People

    ½

  • Plane

    ★★★★

  • Furies

    ★★★½

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • Shotgun Wedding

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Troll

    ★★★½

  • Emancipation

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★★

  • My Name Is Vendetta

    ★★★

  • Lesson Plan

    ★★

  • Spirited

    ★★★

  • Lost Bullet 2

    ★★★★

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Viking Wolf

    ★½

  • Accident Man: Hitman's Holiday

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Old People

    ★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★

  • Togo

    ★★★

  • Section 8

    ★★½

  • Lou

    ★★★

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★

  • Project Wolf Hunting

    ★★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Samaritan

    ★★★

  • Fall

    ★★★★

  • Day Shift

    ★★★½

  • Warriors of Future

    ★★★½

  • Carter

    ★★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Thirteen Lives

    ★★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Alienoid

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Blasted

    ★★★

  • The Man from Toronto

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • White Elephant

    ★★★

  • Interceptor

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Last Seen Alive

    ★★★

  • Hunt

    ★★★★

  • The Roundup

    ★★★★★

  • The Takedown

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Memory

    ★★

  • Silverton Siege

    ★★★½