• cat city

    ★★★★½

  • Sand Castle

    ★★★

  • Extinguished

    ★★½

  • Adventure Time: Elements

  • Double King

    ★★★★

  • Tad, the Lost Explorer, and the Secret of King Midas

  • The Disaster Artist

    ★★★½

  • Baby Driver

    ★★★★

  • Beauty and the Beast

  • Logan

    ★★★★

  • Scooby-Doo! Shaggy's Showdown

  • Adventure Time: Islands

  • Get Out

    ★★★★

  • Os Saltimbancos Trapalhões: Rumo a Hollywood

    ★½

  • xXx: Return of Xander Cage

    ★★★

  • Mehua

    ★★★

  • My Mom is a Character 2

    ★★½

  • Whindersson Nunes em Marminino

  • Doctor Strange

    ★★★½

  • pizza movie

    ★★½

  • find true love

    ★★★

  • Max Steel Team Turbo: Fusion Tek

    ★★

  • Tô Ryca!

  • The Invisible Guest

  • Storks

    ★★½

  • A Silent Voice

    ★★★★½

  • The Founder

    ★★½

  • Blue Jay

    ★★★★

  • Free Fire

    ★★★

  • Moonlight

    ★★★★½

  • Arrival

    ★★★★

  • Suicide Squad

    ★★

  • The Wishgranter

    ★★★

  • Ghostbusters

  • Your Name.

    ★★★★★

  • The Legend of Tarzan

    ★½

  • Independence Day: Resurgence

    ★½

  • Don't Hug Me I'm Scared 6

  • Piper

  • Finding Dory

    ★★★½

  • Bo Burnham: Make Happy

    ★★★★

  • Now You See Me 2

  • The BFG

  • Warcraft

    ★★

  • The Women Who Run Hollywood

  • The Conjuring 2

    ★★½

  • Train to Busan

    ★★★★

  • X-Men: Apocalypse

    ★★½

  • Neighbors 2: Sorority Rising

    ★★

  • Spark: A Space Tail

  • Captain America: Civil War

  • Haven't You Heard? I'm Sakamoto

  • Justice League vs. Teen Titans

    ★★½

  • Don't Breathe

    ★½

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★★½

  • A Drop

    ★★½

  • Um Suburbano Sortudo

  • Zootopia

    ★★★★

  • Deadpool

    ★★★

  • White Girl

    ★½

  • Manchester by the Sea

    ★★★★

  • The Boy

  • Swiss Army Man

    ★★★½

  • ERASED

  • Ip Man 3

  • Open Season: Scared Silly

  • The Revenant

    ★★★★

  • Adventure Time: Stakes

  • Don't Hug Me I'm Scared 5

  • Alcatraz: Search for the Truth

  • Barbie & Her Sisters in the Great Puppy Adventure

  • Monster High: Boo York, Boo York