Sort by
  • Flee

    ★★★★½

  • Parallel Mothers

    ★★★★

  • Vengeance Is Mine, All Others Pay Cash

    ★★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • The Humans

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★½

  • Memoria

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Red Notice

    ★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • El Planeta

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Benedetta

    ★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★★

  • Lamb

    ★★★½