Sort by
  • Leo Reich: Literally Who Cares?!

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

  • American Fiction

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★★

  • Maestro

    ★★

  • All of Us Strangers

    ★★★★½

  • Poor Things

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★½

  • The Holdovers

    ★★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • She Came at Night

    ★★★½

  • Brutal Heat

    ★★½

  • Blaga's Lessons

    ★★★★½

  • Libertate

    ★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Fallen Leaves

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Club Zero

    ★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★½

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★★★

  • How to Have Sex

    ★★★½

  • The Sweet East

    ★★★

  • The Animal Kingdom

    ★★★

  • BEEF

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★

  • Over My Dead Body

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Miley Cyrus - Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • First Snow of Summer

    ★★½

  • Disco Boy

    ★★★★

  • Invalid

    ★★★★

  • Drifter

    ★½

  • Passages

    ★★★★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Rotting in the Sun

    ★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Fremont

    ★★½

  • Babylon

    ★★★

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • The Ballad of Piargy

    ★★★

  • Kate Berlant: Cinnamon in the Wind

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Bros

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Whale

    ★½

  • Monica

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • Nightsiren

    ★★★½

  • Of an Age

    ★★½

  • Not Okay

  • Would It Kill You to Laugh? Starring Kate Berlant + John Early

  • Fire Island

    ★★★

  • Close

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★

  • Elvis

    ★★★