• Scenes from a Marriage

    ★★★★★

  • True Romance

    ★★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Sex, Lies, and Videotape

    ★★★★

  • Super Troopers

    ★½

  • American History X

    ★★★½

  • Behind the Candelabra

    ★★★★★

  • Bridesmaids

    ★★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • Out of Sight

    ★★★★★

  • Little Shop of Horrors

    ★★★★★

  • Amores Perros

    ★★★★½

  • High Flying Bird

    ★★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★★½

  • Hellboy

    ★★★½

  • Unsane

    ★★★★★

  • 1917

    ★★★★

  • The Butler

    ★★★