Sort by
  • No One Will Save You

    ★★★★½

  • Love at First Sight

    ★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★½

  • Strays

    ★★

  • Heart of Stone

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Happiness for Beginners

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★★

  • Nimona

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Flash

    ★★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • About My Father

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Fast X

    ★★★★★

  • The Little Mermaid

    ½

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Renfield

  • Clock

    ★★★½

  • Air

    ★★★½

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Swarm

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ½

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • We Have a Ghost

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Inside

    ★★★½

  • Reality

    ★★★½

  • The Strays

  • Marc Maron: From Bleak to Dark

    ★★★★★

  • Creed III

    ★★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★★

  • Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special

    ★★★★½

  • Sharper

    ★★★★

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★★½

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • A Thousand and One

    ★★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Polite Society

    ★★★

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★½

  • You People

    ½

  • SpongeBob SquarePants Presents The Tidal Zone

    ★½

  • House Party

    ★★★

  • The Old Way

    ★★★

  • This Place Rules

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • Kaguya-sama: Love Is War -The First Kiss That Never Ends-

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • The Big 4

    ★★★★★

  • Adult Swim Yule Log

    ★★★½