• Temporada 1

    ★★★★½

  • Coming 2 America

    ★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Horizon Line

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • All or Nothing: Tottenham Hotspur

    ★★★★

  • The Last Dance

    ★★★★½

  • All or Nothing: Brazil National Team

    ★★★½

  • The Outsider

    ★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★½

  • 7500

    ★★½

  • Midsommar

    ★★★★

  • Murder Mystery

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★½

  • Break

    ★★

  • Make Us Dream

    ★★★½

  • Creed II

    ★★★½

  • Green Book

    ★★★★½

  • mid90s

    ★★★½

  • Halloween

    ★★★

  • All or Nothing: Manchester City

    ★★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★½

  • The Terror

    ★★★★

  • Unsane

    ★★★½

  • Hereditary

    ★★★½

  • I, Tonya

    ★★★★

  • Cars 3

    ★★★½

  • The Florida Project

    ★★★★

  • Zahradnictví: Rodinný přítel

    ★★★

  • Dear Basketball

    ★★★★★

  • The Fate of the Furious

    ★★★

  • Get Out

    ★★★½

  • The Walking Dead: The Journey So Far

    ★★★

  • Terrifier

    ★★★

  • Chuck

    ★★★

  • Moonlight

    ★★★★★

  • Mr. Robot: Decoded

    ★★★★½

  • Lights Out

    ★★★

  • Hands of Stone

    ★★★

  • Raw

    ★★★½

  • Kung Fu Panda 3

    ★★½

  • The Revenant

    ★★★★

  • The Hateful Eight

    ★★★★

  • Creed

    ★★★★

  • The Big Short

    ★★★★

  • Straight Outta Compton

    ★★★½

  • Goosebumps

    ★★★

  • Ant-Man

    ★★★

  • Insidious: Chapter 3

    ★★

  • San Andreas

    ★★½

  • Furious 7

    ★★★

  • Southpaw

    ★★★

  • Dope

    ★★★★

  • Dumb and Dumber To

    ★★

  • Nightcrawler

    ★★★★

  • The Expendables 3

    ★½

  • The Purge: Anarchy

    ★★★

  • Million Dollar Arm

    ★★★

  • Iverson

    ★★★

  • Draft Day

    ★★★

  • The Babadook

    ★★★½

  • Whiplash

    ★★★★★

  • The Wolf of Wall Street

    ★★★★

  • Hours

    ★★★

  • All Hallows' Eve

    ★★½

  • 12 Years a Slave

    ★★★★

  • Her

    ★★★★½

  • Metalhead

    ★★★

  • Captain Phillips

    ★★★★

  • Rush

    ★★★★