Issac has logged 24 entries for films during September 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
The Skeleton Twins

The Skeleton Twins

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Bridget Jones's Diary

Bridget Jones's Diary

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Fury

Fury

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Punch-Drunk Love

Punch-Drunk Love

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Miss Stevens

Miss Stevens

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Won't You Be My Neighbor?

Won't You Be My Neighbor?

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Nun

The Nun

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Fruitvale Station

Fruitvale Station

2013
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Collateral

Collateral

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Sierra Burgess Is a Loser

Sierra Burgess Is a Loser

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
17
Kingsman: The Golden Circle

Kingsman: The Golden Circle

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Curious Case of Benjamin Button

The Curious Case of Benjamin Button

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Searching

Searching

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Donnie Darko

Donnie Darko

2001
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Crazy Rich Asians

Crazy Rich Asians

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Se7en

Se7en

1995
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Kong: Skull Island

Kong: Skull Island

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Invitation

The Invitation

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
10 Things I Hate About You

10 Things I Hate About You

1999
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Breakfast at Tiffany's

Breakfast at Tiffany's

1961
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Sixth Sense

The Sixth Sense

1999
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Groundhog Day

Groundhog Day

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Frances Ha

Frances Ha

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Men in Black 3

Men in Black 3

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry