• Ma

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Hillbilly Elegy

    ★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • Chef

    ★★★★

  • The New Mutants

    ★★

  • Never Let Me Go

    ★★★½

  • A Beautiful Mind

    ★★★★½

  • Voyagers

    ★½

  • Shrek

    ★★★★★

  • Ratatouille

    ★★★★★

  • Nobody

    ★★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • ParaNorman

    ★★★★

  • Corpse Bride

    ★★★½

  • Bend It Like Beckham

    ★★★★★

  • Shiva Baby

    ★★★★