Sort by
  • Oppenheimer

  • Barbie

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

  • They Cloned Tyrone

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

  • Bottoms

  • Daisy Jones & the Six

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Infinity Pool

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Werewolf by Night

  • Do Revenge

  • The Menu

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

  • Bullet Train

  • Nope

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

  • Vengeance

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

  • The Batman

    ★★★★

  • Piggy

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

  • House of Gucci

    ★★★

  • Eternals

  • Encanto

    ★★★★

  • No Time to Die

  • Midnight Mass

    ★★★★★

  • Squid Game

    ★★★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

  • The Card Counter

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • Free Guy

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Black Widow

  • Luca

  • Far from the Tree

  • Loki

  • In the Heights

  • Bo Burnham: Inside

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • Raya and the Last Dragon

  • Mank

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½