• Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★

  • Solsidan

    ★★½

  • Justice League

    ★★

  • The Babysitter

    ★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★

  • It

    ★★★½

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

  • Sharknado 5: Global Swarming

    ★½

  • Valerian and the City of a Thousand Planets

    ★★

  • War for the Planet of the Apes

    ★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★

  • Transformers: The Last Knight

    ★★

  • Despicable Me 3

    ★★

  • Good Time

    ★★★★

  • Cars 3

    ★★

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★★½

  • Wonder Woman

    ★★½

  • Baywatch

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★

  • The Boss Baby

    ★½

  • Baby Driver

    ★★★½

  • Kong: Skull Island

    ★★½

  • Beauty and the Beast

    ★★★

  • Get Out

    ★★★★½

  • Assassin's Creed

    ★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Moana

    ★★★½

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★

  • Morran & Tobias: Godsend

    ★★

  • Doctor Strange

    ★★★

  • Inferno

    ★★

  • Split

    ★★★

  • Brain on Fire

    ★★½

  • Sing

  • Moonlight

    ★★★★

  • Arrival

    ★★★★

  • La La Land

    ★★★

  • War Dogs

    ★★★

  • Suicide Squad

    ★★

  • Sharknado 4: The 4th Awakens

    ★½

  • The Legend of Tarzan

    ★★½

  • Now You See Me 2

    ★★½

  • The BFG

    ★★

  • The Do-Over

    ★★

  • Train to Busan

    ★★★★

  • X-Men: Apocalypse

    ★½

  • Captain America: Civil War

    ★★★

  • The Jungle Book

    ★★★

  • Sausage Party

    ★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

    ★½

  • Hush

    ★★

  • Race

    ★★★

  • Zootopia

    ★★★

  • Deadpool

    ★★★½

  • Zoolander 2

    ★★

  • Manchester by the Sea

  • Kung Fu Panda 3

    ★★½

  • ERASED

    ★★★★

  • And Then There Were None

    ★★★★½

  • The Revenant

    ★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★½

  • A Man Called Ove

    ★★★½

  • The Hateful Eight

    ★★★½

  • Creed

    ★★★★

  • The Big Short

    ★★★★

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

    ★★½

  • The Fear of 13

    ★★★

  • The Martian

    ★★★½

  • Maze Runner: The Scorch Trials

    ★½

  • Summer of '92

    ★★★½

  • Sharknado 3: Oh Hell No!

    ★★