Sort by
  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • The Exorcist: Believer

  • Totally Killer

    ★★★½

  • Dumb Money

    ★★★½

  • Saltburn

    ★★★★

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Sound of Freedom

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Shiny Happy People: Duggar Family Secrets

  • The Randall Scandal: Love, Loathing, and Vanderpump

    ★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★★

  • Air

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Victim/Suspect

  • Theater Camp

    ★★★★

  • Missing

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Influencer

    ★★★

  • She Said

    ★★★

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★½

  • Luckiest Girl Alive

    ★½

  • My Best Friend's Exorcism

    ★½

  • Inside Man

    ★½

  • Smile

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • Sick

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★

  • The Good Nurse

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • The Swimmers

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • Women Talking

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Invitation

    ★½

  • I Came By

    ★½

  • Not Okay

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Mrs. Harris Goes to Paris

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★★

  • Hustle

    ★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★

  • Choose or Die

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★½

  • X

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Weekend Away

    ★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Inventing Anna

    ★★★

  • Kimi

    ★★★