Sort by
  • Five Nights at Freddy's

  • Totally Killer

    ★★★½

  • Shane Gillis: Beautiful Dogs

    ★★★★★

  • The Killer

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★½

  • Extraction 2

    ★★

  • Shooting Stars

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Asteroid City

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★★

  • In the Valley of the Moon

    ★★★

  • Murder Mystery 2

    ★½

  • Renfield

    ★★★½

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★½

  • Flamin' Hot

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★

  • Inside

    ★½

  • Reality

    ★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • Fear

    ½

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • A Thousand and One

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★½

  • Polite Society

    ★★★

  • Run Rabbit Run

    ★½

  • Missing

    ★★★

  • You People

    ½

  • House Party

    ★★½

  • Shotgun Wedding

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Black Adam

    ★½

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • Sick

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Menu

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★½

  • TÁR

  • Barbarian

    ★★★★

  • Fall

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½