isabel has logged 19 entries for films during January 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Cats

Cats

2019
×
Read the review Edit this entry  
24
Brotherhood

Brotherhood

2018
×
Edit this entry  
23
Ford v Ferrari

Ford v Ferrari

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Bombshell

Bombshell

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
1917

1917

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Hair Love

Hair Love

2019
×
Edit this entry  
21
Rocketman

Rocketman

2019
×
★★★½
Edit this entry  
20
The Two Popes

The Two Popes

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Life Overtakes Me

Life Overtakes Me

2019
×
Edit this entry  
18
For Sama

For Sama

2019
×
Edit this entry  
16
Honeyland

Honeyland

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
15
I Lost My Body

I Lost My Body

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Neighbors' Window

The Neighbors' Window

2019
×
Edit this entry  
14
Kitbull

Kitbull

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Walk Run Cha-Cha

Walk Run Cha-Cha

2019
×
Edit this entry  
13
The Irishman

The Irishman

2019
×
★★★★
Edit this entry  
08
The Report

The Report

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
It Chapter Two

It Chapter Two

2019
×
Read the review Edit this entry  
02
Crazy, Stupid, Love.

Crazy, Stupid, Love.

2011
×
★★★★
Edit this entry