Sort by
  • Family Switch

    ★★½

  • EXmas

    ½

  • The Marvels

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★★

  • Thanksgiving

    ★★★

  • Plumaje

  • Totó

  • The Other Zoey

    ★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★½

  • Totally Killer

    ★★★½

  • Saw X

    ★★★★

  • Love at First Sight

  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • The Nun II

    ★★½

  • Priscilla

    ★★★½

  • Choose Love

  • You Are So Not Invited to My Bat Mitzvah

    ★★★½

  • Mask Girl

    ★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★

  • Hidden Love

    ★★★★★

  • See You in My 19th Life

    ★★★★½

  • Carl's Date

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

  • Black Mirror: Joan Is Awful

  • No Hard Feelings

    ★★★★½

  • The Flash

    ★★★

  • Once Upon a Studio

    ★★★★★

  • The Crowded Room

  • My Fault

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Peter Pan & Wendy

    ½

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • Beautiful Disaster

    ½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • From Me to You: Kimi ni Todoke

    ★★★

  • Prom Pact

    ★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★

  • j-hope IN THE BOX

    ★★★★★

  • Unlocked

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • BTS: Yet to Come in Cinemas

    ★★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Missing

    ★★★★

  • The Glory

  • Babylon

    ★★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Hotel for the Holidays

    ★★★

  • Something from Tiffany's

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Weak Hero Class 1

    ★★★★½

  • Scrooge: A Christmas Carol

    ★★★

  • Disenchanted

    ★★★

  • Suzume

    ★★★★★

  • Falling for Christmas

    ★★