Sort by
  • Batman: Bad Blood

    ★★★½

  • Before I Go to Sleep

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Batman vs. Robin

    ★★★★

  • Justice League: Throne of Atlantis

    ★★★

  • Son of Batman

    ★★★½

  • Flora & Ulysses

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Justice League

    ★★½

  • Justice League: War

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Justice League: The Flashpoint Paradox

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Catwoman: Hunted

    ★★★

  • Rango

    ★★★★

  • Puss in Boots

    ★★½

  • Antz

    ★★½