IronBoy68 has logged 17 entries for films during October 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Schindler's List

Schindler's List

1993
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Blade Runner 2049

Blade Runner 2049

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Halloween

Halloween

1978
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Last Night in Soho

Last Night in Soho

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Batman: The Long Halloween, Part Two

Batman: The Long Halloween, Part Two

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Batman: The Long Halloween, Part One

Batman: The Long Halloween, Part One

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Eternals

Eternals

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Squid Game

Squid Game

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Dune

Dune

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Road to El Dorado

The Road to El Dorado

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Blade Runner

Blade Runner

1982
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Last Duel

The Last Duel

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Saving Private Ryan

Saving Private Ryan

1998
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Venom: Let There Be Carnage

Venom: Let There Be Carnage

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
No Time to Die

No Time to Die

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry