Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Ponniyin Selvan: Part II

Ponniyin Selvan: Part II

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
John Wick: Chapter 4

John Wick: Chapter 4

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Vikram Vedha

Vikram Vedha

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Dasara

Dasara

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Viduthalai: Part I

Viduthalai: Part I

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Pathu Thala

Pathu Thala

2023
×
★½
Read the review Edit this entry  
17
Vaathi

Vaathi

2023
×
Read the review Edit this entry  
15
Dada

Dada

2023
×
Read the review Edit this entry  
23
An Action Hero

An Action Hero

2022
×
Read the review Edit this entry  
14
Runway 34

Runway 34

2022
×
Read the review Edit this entry  
28
Varalaru Mukkiyam

Varalaru Mukkiyam

2022
×
Read the review Edit this entry  
25
Pathaan

Pathaan

2023
×
Read the review Edit this entry  
20
Gatta Kusthi

Gatta Kusthi

2022
×
Read the review Edit this entry  
11
Varisu

Varisu

2023
×
Read the review Edit this entry  
11
Thunivu

Thunivu

2023
×
Read the review Edit this entry  
29
Jaya Jaya Jaya Jaya Hey

Jaya Jaya Jaya Jaya Hey

2022
×
Read the review Edit this entry  
17
DSP

DSP

2022
×
Read the review Edit this entry  
16
Govinda Naam Mera

Govinda Naam Mera

2022
×
Read the review Edit this entry  
16
Bheeshma Parvam

Bheeshma Parvam

2022
×
Read the review Edit this entry  
12
Doctor G

Doctor G

2022
×
Read the review Edit this entry  
11
Saakini Daakini

Saakini Daakini

2022
×
Read the review Edit this entry  
08
Miral

Miral

2022
×
Read the review Edit this entry  
05
Nitham Oru Vaanam

Nitham Oru Vaanam

2022
×
Read the review Edit this entry  
01
Kuruthi Aattam

Kuruthi Aattam

2022
×
Read the review Edit this entry  
30
777 Charlie

777 Charlie

2022
×
Read the review Edit this entry  
28
Kanam

Kanam

2022
×
Read the review Edit this entry  
27
Chup

Chup

2022
×
Read the review Edit this entry  
26
Kantara

Kantara

2022
×
Read the review Edit this entry  
24
Shyam Singha Roy

Shyam Singha Roy

2021
×
Read the review Edit this entry  
19
Sinam

Sinam

2022
×
Read the review Edit this entry  
19
Coffee With Kadhal

Coffee With Kadhal

2022
×
Read the review Edit this entry  
18
Kalaga Thalaivan

Kalaga Thalaivan

2022
×
Read the review Edit this entry  
17
Buffoon

Buffoon

2022
×
Read the review Edit this entry  
08
Love Today

Love Today

2022
×
Read the review Edit this entry  
06
Prince

Prince

2022
×
Read the review Edit this entry  
04
Brahmāstra Part One: Shiva

Brahmāstra Part One: Shiva

2022
×
Read the review Edit this entry  
02
Bhool Bhulaiyaa 2

Bhool Bhulaiyaa 2

2022
×
Read the review Edit this entry  
29
Captain

Captain

2022
×
Read the review Edit this entry  
28
Trigger

Trigger

2022
×
Read the review Edit this entry  
26
Sardar

Sardar

2022
×
Read the review Edit this entry  
15
Naane Varuvean

Naane Varuvean

2022
×
Read the review Edit this entry  
13
Vendhu Thanindhathu Kaadu

Vendhu Thanindhathu Kaadu

2022
×
Read the review Edit this entry  
10
Shabaash Mithu

Shabaash Mithu

2022
×
Read the review Edit this entry  
08
Natchathiram Nagargiradhu

Natchathiram Nagargiradhu

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
30
Ponniyin Selvan: Part I

Ponniyin Selvan: Part I

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
Diary

Diary

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Liger

Liger

2022
×
Read the review Edit this entry  
19
Gargi

Gargi

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Cadaver

Cadaver

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Thallumaala

Thallumaala

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry