• Bad Trip

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

  • Middleditch & Schwartz

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★½

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Invader ZIM: Enter the Florpus

    ★★★½

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

    ★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★★

  • Toy Story 4

  • The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

    ★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Chernobyl

    ★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Everybody's Everything

  • Captain Marvel

    ★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★

  • Venom

    ★★★

  • Tenacious D in Post-Apocalypto

    ★★★★

  • Fahrenheit 11/9

    ★★★★½

  • Demetri Martin: The Overthinker

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★½

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • Tag

    ★★½

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Hari Kondabolu: Warn Your Relatives

    ★★★½

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Seth Rogen's Hilarity for Charity

    ★★★

  • Ricky Gervais: Humanity

    ★★★

  • Ready Player One

    ★★★★½

  • Chris Rock: Tamborine

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • Making Fun: The Story of Funko

  • Sorry to Bother You

    ★★★

  • Bright

    ★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★★

  • Forgotten

  • Wild Heart

    ★★★

  • Justice League

    ★★★½

  • Coco

    ★★★★★

  • Patton Oswalt: Annihilation

    ★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★½

  • I, Tonya

    ★★★½

  • Jim & Andy: The Great Beyond

    ★★★½

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★½

  • The Shape of Water

    ★★★½

  • Logan Lucky

    ★★

  • The Hitman's Bodyguard

    ★★★

  • American Made

    ★★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★★

  • Captain Underpants: The First Epic Movie

    ★★★★

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

    ★★★½

  • The Florida Project

    ★★½

  • Wonder Woman

    ★★★★★

  • Batman & Bill

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★½

  • Adventure Time: Elements

    ★★★½

  • The Fate of the Furious

    ★★★★

  • Louis C.K. 2017

    ★★★½

  • Jo Koy: Live from Seattle

    ★★★★