Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★½

  • Suicide Technical Considerations

    ★★★★★

  • M3GAN

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Jeepers Creepers: Reborn

  • Do Revenge

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★★★★

  • Bones and All

  • Barbarian

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★

  • Skinamarink

  • They/Them

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • The Clown Chainsaw Massacre

    ½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★★

  • X

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Grand Jeté

    ★★★★½

  • Scream

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

  • All Too Well: The Short Film

  • Appendage

    ★★½

  • V/H/S/94

    ½

  • The Black Phone

    ★★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★½

  • Titane

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ½

  • Friends: The Reunion

    ½

  • Nineteen on Fire

  • Ascetic

  • The Sarah Vaccine

    ★★½

  • kid 90

    ★★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★½

  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★★★

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★

  • The Wesley Verbank Octagon

    ★★★★★

  • The Flesh of Fallen Angels

  • What Happened to Crow 64?

    ★★★★

  • Trump vs the Illuminati

    ★★

  • In Search of Darkness: Part II

    ★★★★

  • This Is Paris

    ★★★★

  • Run Hide Fight

    ★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★★

  • Host

    ½

  • Infamous

    ★★½

  • i think i love u

    ½

  • Slow Death

  • HIRST//BABY

    ½

  • Cursed Films

    ★★★½

  • Veneno

    ★★★★★

  • The Follow-Up

    ½

  • The Hunt

  • Murder Death Koreatown

    ★★★★

  • Pretending I'm a Superman: The Tony Hawk Video Game Story

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Disclosure

    ★★★★★

  • Promising Young Woman

  • Possessor

    ★★★★½